facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Salon Jubilerski "Koralik"

Opis firmy:

Zapraszamy do Salonu Jubilerskiego "Koralik" zlokalizowanego przy głównym deptaku Starego Miasta, ulicy Tumskiej 15.

Pomożemy Ci w wyborze prezentu, dodatku do stylizacji, czy pamiątkowego drobiazgu. Na specjalne okazje jakimi są chrzty, komunie, czy śluby poza biżuterią, przygotowaliśmy wiele wzorów ikon srebrnych, a także okolicznościowych pamiątek.

Posiadamy szeroki wybór pierścionków złotych, w tym wiele wzorów z brylantami i innymi kamieniami naturalnymi, które staną się idealną propozycją na zaręczyny i inne wyjątkowe okazje. Znajdziesz u nas ponad 100 wzorów obrączek ślubnych. Wykonamy też obrączki według Twojego indywidualnego projektu. Na amatorów biżuterii srebrnej czeka szeroka gama wyrobów, poczynając od najdelikatniejszych celebrytek, kończąc na okazałych modelach z kamieniami naturalnymi. Nie masz pomysłu na prezent? W sprzedaży posiadamy jubilerskie bony podarunkowe o nominale już od 50 zł. 

Na specjalne życzenie naszych klientów personalizujemy zakupione u nas upominki i biżuterię wykonując na niej okolicznościowy grawer. Usługa grawerowania, jak i naprawy, wykonania i renowacji biżuterii dostępna jest w Salonie Jubilerskim i naszej Pracowni Złotniczej (Antypodkowa, lokal 12).

Dane kontaktowe:

Salon Jubilerski "Koralik"
Tumska 15
09-402 Płock

242624145

Otwórz w Google Maps

TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: