facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Pizzeria LAGUNA

Opis firmy:

Pizzeria Laguna to rodzinny interes wywodzący się z pasji kulinarnych, dostepu do najświeższych, ekologicznych składników ze sprawdzonych źródeł ale przede wszystkim specjalnie opracowanym recepturom i przepisom na pizze i inne dania serwowane w lokalu. Niespotykane na lokalnym rynku wrażenia kulinarne, zgrany zespół fajnych ludzi i przystepne ceny to nasza recepta na sukces... pizzeria w błyskawicznym tempie zdobyła rzesze zwolenników, o których dbamy do dnia dzisiejszego oraz wprowadziła nowe standardy na płocki rynek...

Dzisiaj w naszej ofercie znajdziecie nie tylko wyjątkowo smaczną pizze na oryginalnym cieście, ze świeżymi dodatkami. Dla naszych Klientów serwujemy też pyszne sałatki i surówki, zupy, dania mięsne, desery, coctaile, zimne i ciepłe napoje oraz piwo.

U nas przywita Cię  miła obsługa, ciepłe kolory, ciekawy wystrój, a także zapach przypraw unoszący się w powietrzu. Co istotne w ciepłe dni siedząc w naszym ogródku można delektować się nie tylko smacznymi potrawami, ale również niepowtarzalnym klimatem starówki.

Dane kontaktowe:

Pizzeria LAGUNA
Staromiejska 2
09-402 Płock

24 366 69 79

Otwórz w Google Maps

Galeria:

TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: