facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Kosz na prezent

Opis firmy:

Każdy człowiek kieruje się w życiu wybranymi wartościami, które składają się na jego tożsamość i stanowią drogowskaz w podejmowaniu decyzji. Podobnie jest ze mną i moją firmą. Decyzję o jej tworzeniu podjęłam z myślą o Was moi drodzy, bo kieruję się wartościami takimi jak odpowiedzialność, zaangażowanie, bliskie relacje oraz uczciwość, a realizuję je jako potrzebę dbania o klienta oraz o produkty, które umieszczam w swoich prezentach.
Nasze wspaniałe kosze i pudełka prezentowe tworzymy z pełnowartościowych, lokalnych produktów o najwyższej jakości. Przez cały rok podróżujemy po Polsce, odwiedzamy targi żywności, małe manufaktury i polskie winnice w poszukiwaniu najlepszego asortymentu, który pozwala nam tworzyć prezenty na wszystkie okazje.
Żaden z produktów nie znalazł się w naszych upominkach przypadkowo, są wyselekcjonowane ze szczególną dbałością, a ich producenci to wspaniali ludzie, którzy wytwarzają je tradycyjnymi metodami, bez użycia chemii, sztucznych dodatków, konserwantów, barwników, polepszaczy. Towary od naszych dostawców powstały z pasji i miłości do naturalności, zachwycają wyglądem, ale przede wszystkim wyjątkowym smakiem i niebanalnymi połączeniami. Posiadają w sobie magię, jakiej nie mają produkty wytwarzane masowo, a ich producenci stale poszukują nowych smaków, próbując zadowolić nawet największych smakoszy.

Dane kontaktowe:

Kosz na prezent
Tumska 12/2
09-402 Płock

663122366

Otwórz w Google Maps

TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: