facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Zamieszkaj w centrum miasta przy ulicy Synagogalnej 7a

W ostatnim czasie zostały ukończone prace budowlane związane z budową budynku przy ul. Synagogalnej 7 A w Płocku. Jest to kameralny budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie pierzejowej z przejazdem bramowym. W budynku znajduje się 1 lokal usługowy na parterze i 8 mieszkań o różnorodnym układzie funkcjonalnym na wyższych kondygnacjach. Budynek posiada ciekawą elewację oraz przestronną klatkę schodową. Ponad to we wszystkich lokalach została położona gładź, więc jest to podłoże przygotowane bezpośrednio do malowania.  Niektóre z mieszkań mają balkony a mieszkania na najwyższej kondygnacji tarasy.

Budynek charakteryzuje:

·         niepowtarzalna, prestiżowa lokalizacja w zabytkowej części Płocka, w pobliżu Urzędu Miasta, Sądów oraz Placu Stary Rynek z szeregiem usytuowanych nieopodal stylowych restauracji, kawiarni i wielu instytucji,

·         dogodny dojazd i połączenie środkami komunikacji miejskiej,

·         niebanalna, ciekawa architektura,

·         budynek wyposażony jest w następującą infrastrukturę techniczną: 

*  ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej z możliwością indywidualnego regulowania przez użytkownika; 

*  sieć elektroenergetyczna;

*   sieć wodociągowa; 

*   sieć kanalizacyjna;

*   instalacje teletechniczne

 

Oferta sprzedaży mieszkań zlokalizowanych w budynku Synagogalna 7 A

1.       Mieszkanie nr 2 o powierzchni 37,39 m2 zlokalizowane jest na I piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, korytarza oraz łazienki.

2.       Mieszkanie nr 3 o powierzchni 39,69 m2 zlokalizowane jest na I piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, korytarza oraz łazienki.

3.       Mieszkanie nr 4 o powierzchni 39,18 m2 zlokalizowane jest na I piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza oraz łazienki, mieszkanie posiada balkon.

4.       Mieszkanie nr 5 o powierzchni 36,93 m2 zlokalizowane jest na II piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, korytarza oraz łazienki.

5.       Mieszkanie nr 6 o powierzchni 39,49 m2 zlokalizowane jest na II piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, korytarza oraz łazienki. 

6.       Mieszkanie nr 7 o powierzchni 38,76 m2 zlokalizowane jest na II piętrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza oraz łazienki, mieszkanie posiada balkon.

7.       Mieszkanie nr 8 o powierzchni 42,75 m2 zlokalizowane jest na poddaszu, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza oraz łazienki, mieszkanie posiada taras.

8.       Mieszkanie nr 9 o powierzchni 56,02 m2 zlokalizowane jest na poddaszu, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, korytarza oraz łazienki, mieszkanie posiada balkon i taras. 

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: Dział Inwestycji ARS Sp. z o.o. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 pod nr telefonu (0-24) 367-68-43, kom: 607-088-826 oraz na naszą stronę internetową www.ars.plock.pl

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem pięter oraz planami mieszkań zamieszczonymi poniżej. 


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: