facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Staromiejskie Centrum Biznesu "Przetowrnia"

O Staromiejskim Centrum Biznesu „ Przetwornia” mieliście Państwo okazję niejednokrotnie przeczytać nie tylko na łamach naszego biuletynu TUMSKA NOVA. Także  lokalne   media i portale  internetowe prezentowały nasze Centrum  jako jedyne takie  miejsce w Płocku, w którym siedzibę na prowadzenie swojej działalności gospodarczej ma wielu przedsiębiorców i firm.   

Staromiejskie Centrum Biznesu „Przetwornia” zlokalizowane w samym sercu płockiej Starówki przy ul. Synagogalnej 4 lok. 2 to przestrzeń  adresowana  do osób zaczynających bądź już prowadzących działalność gospodarczą i ceniących sobie atmosferę wspólnej pracy, motywującej do kreatywnego działania. Mimo, iż na płockim rynku funkcjonujemy  już ponad trzy i pół roku, wciąż podejmujemy działania czyniące to miejsce bardziej atrakcyjne dla obecnych i przyszłych klientów.   

 

W naszym  szerokim asortymencie  proponujemy  różnorodne usługi spełniające  zapotrzebowanie potencjalnych klientów. Oferujemy  dwie  sale: wykładową, w której można  przeprowadzać  prezentacje  i szkolenia  dla grupy ok. 80 osób, oraz konferencyjną  stanowiącą profesjonalne miejsce z możliwością  organizowania   biznesowych  spotkań  bądź szkoleń  dla max. 12 osób. Dysponujemy także Strefą Spotkań czyli  mikro-salą konferencyjną na 8 miejsc siedzących,  m.in. przeznaczoną do kontaktów biznesowych. Dla klientów wyjątkowo ceniących sobie prywatność  doskonałym  rozwiązaniem  jest oferowana przez nas opcja Business Box. Jest to przestrzeń do wyłącznej  dyspozycji klientów z nielimitowanym całodobowym dostępem. Te mini-biura mogą być wykorzystane przez osoby pracujące  w zespole lub jako pokój projektowy dla start-upu.

 

W ofercie PRZETWORNI posiadamy także mikrobiurka  jako  wydzielone indywidualne miejsca do wyłącznej dyspozycji z nielimitowanym  choć ograniczonym do godzin otwarcia SCB dostępem oraz  coworking. To otwarta przestrzeń ułatwiająca nawiązywanie kontaktów  biznesowych z możliwością wynajmu już od jednego dnia oraz wypożyczenie    sprzętu. W ramach każdej z wybranych usług proponujemy także otwarty dostęp do urządzeń biurowych (ksero, skan, ploter), bezprzewodowego internetu,  biurobaru oraz catering. Ponadto w pakiecie bądź osobno oferujemy usługę adressofice dla klientów    rozpoczynających działalność gospodarczą. Oznacza to, iż osoba bądź firma posiadająca tę usługę ma możliwość korzystania z adresu naszego Centrum dla potrzeb odbioru własnej korespondencji. 

 

Więcej szczegółów na stronie www.przetwornia.eu oraz pod numerem telefonu        24 366 61 54.

Z zalet i możliwości naszego Staromiejskiego Centrum Biznesu „Przetwornia” od początku jej funkcjonowania skorzystało już kilkuset klientów.

Jednym z nich jest  Robert Karasiewicz Mówca i Trener Motywacyjny prowadzący działalność gospodarczą INSPIRACJA.    

Jako motto swych działań Pan Robert wybrał dewizę amerykańskiego pisarza Bruce,a Bartona:

„ Wspaniałe sukcesy osiągają tylko Ci, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności”.  

W tę moc popartą wieloletnim doświadczeniem życiowym i zawodowym uwierzył Pan Robert podejmując się ciekawej lecz niełatwej  roli.

- Wybierając mnie, decydujecie się Państwo na współpracę z trenerem posiadającym wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze motywacji i sprzedaży . Pracuję w oparciu o autorski program motywacji i kreatywnej sprzedaży. Program prosty, przejrzysty, ale mający wielką moc oddziaływania. W każdym  widzę potencjał, który wykorzystywany w odpowiedni sposób pozwoli wszelkie marzenie zamienić w cel i ten cel osiągnąć. Sam jestem przykładem na to, że zmiana jest możliwa  - powiedział o sobie Robert Karasiewicz.

Nasz Klient  posiada 20 - letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w charakterze handlowca, koordynatora i dyrektora sprzedaży. Opracował i wdrażał program kreatywnej sprzedaży, mający na celu zwiększenie rentowności firmy. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu innowacyjnych technik sprzedaży, motywacji oraz wyznaczania celów. Ponadto Pan Robert trenował przez 20 lat sport a przede wszystkim judo oraz przeszedł szkolenie w szkółce  podoficerskiej wojsk powietrzno-desantowych tzw. komandosach. Zdobyte tam doświadczenie nie tylko w zakresie sztuk walki i radzenia sobie w ekstremalnych, kryzysowych sytuacjach  wykorzystuje podczas warsztatów i szkoleń.

W ramach prowadzonych warsztatów Pan Robert zrealizował dotychczas  treningi dotyczące dwóch modułów: Jesteś tym co o sobie myślisz oraz Kreatywna Sprzedaż. Pierwszy  moduł adresowany został do osób, które chcą zbudować mocną koncepcję siebie, być zmotywowanym i zaangażowanym w pracę i całe swoje życie przeszkadzają im własne myśli, wręcz blokują je w drodze do satysfakcjonującego życia. Drugi zaś przeprowadzany metodą warsztatową, wykorzystującą metody coachingowe i metafory, pracę grupową i indywidualną, dyskusję moderowania, prezentacje, obserwacje uczestników oraz mini-wykłady. Ta forma prowadzenia szkolenia zwiększa aktywność i zaangażowanie uczestników warsztatów.

Oferta INSPIRACJI w zakresie szkoleń, warsztatów i konferencji jest bardzo bogata i interesująca. Zapewne znakomity w tym udział mają doskonali wykładowcy m.in. Anna Przybyszewska i  Kazimierz Waluch no i oczywiście sam  Robert Karasiewicz. Koordynatorem i menagerem wszystkich działań INSPIRACJI jest Pani Beata Majstrowicz.

Zapraszamy Państwa na profil naszego Klienta na Facebooku INSPIRACJA Robert Karasiewicz.

                                                                                                                                

 

 


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: