facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Stara Pączkarnia

Codziennie wysmażają dla nas tysiące pączkowych specjałów – świeżych, smacznych, ręcznie wyrabianych na miejscu.

Pączki ze „Starej Pączkarni” wyróżnia coś więcej niż puszyste, delikatne ciasto i bogate nadzienie.

Dlaczego pączki ze „Starej Pączkarni” są takie pyszne?
Ich sekret tkwi w niezmiennie wyjątkowym smaku, który powstał z połączenia pasji  i tradycji. W każdym pączku znajdziemy miłość i dbałość o składniki najwyższej jakości. Pączki są ręcznie wyrabiane, nie zawierają sztucznych dodatków ani konserwantów.

„Stara Pączkarnia” została założona w 1989 roku w Szczecinie, później rozrastała się na kolejne miasta. 28 listopada 2018 roku, w końcu dotarła do Płocka. Od tego dnia przy ulicy Królewieckiej 22 stoją niekończące się kolejki, zapachy dochodzące zza witryny wciąż przyciągają ludzi. Biała czekolada z jagodą, nutella, tradycyjna róża a może budyń z wiśnią – to tylko niektóre z niesamowitych smaków pączków, które można nabyć przy Królewieckiej 22. W ofercie jest aż 50 różnych smaków!

 „Stara Pączkarnia” korzysta z oryginalnej receptury produkcji pączków, której pilnuje jak cennego skarbu, dbając o każdy etap przygotowania swoich słodkości, zgodnie z zachowaniem sprawdzonych i utrwalonych metod.

„Stara Pączkarnia” przy Królewieckiej 22 pracuje codziennie od 8 do 18 – lub do ostatniego pączka a także w soboty i niedziele do godz. 17.00.

Serdecznie zachęcamy do spróbowania tych wyjątkowych w smaku pączków!


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: