facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Sklep KREDKA

 

Od kiedy sięgamy pamięcią  do sklepu papierniczego na Tumskiej 12/2 przychodzili wszyscy. Najbardziej oblegany  był przez uczniów lub ich rodziców m.in. w końcówce sierpnia,  kiedy wciąż jeszcze korzystaliśmy z uroków wakacji ale coraz częściej docierała do naszej świadomości wizja powrotu do szkoły i związanych z tym zakupów.

 

Obecny sklep KREDKA funkcjonuje pod tym adresem już od ponad 30-tu lat. Założyła go i przez wiele lat prowadziła sympatyczna  Pani Jadwiga Plichcińska. Na początku jednak było tam bardzo popularne, jedyne w Płocku biuro ogłoszeń.

 

- Nie było wówczas możliwości zamieszczania ogłoszeń w nielicznej płockiej prasie, zatem moje biuro cieszyło się bardzo dużym powodzeniem – wspomina  tamte lata Pani Jadwiga.

 

Z czasem działalność  została rozszerzona o usługi ksero, laminowanie i bindowanie dokumentów zaś po kilku latach uzupełniona docelowo o szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych czyli materiały piśmienne i przybory szkolne, kartki okolicznościowe oraz zabawki i maskotki, cieszące się największym powodzeniem  szczególnie przy okazji Dnia Dziecka, Mikołajek czy Gwiazdki.

 

Od września  ubiegłego  roku sklep na Tumskiej 12/2  prowadzi nowa właścicielka Pani Renata.  KREDKA pozostała wierna tradycji i nie zmieniła dotychczasowego profilu i oferty.  Nadal możemy liczyć na najwyższej jakości asortyment , usługi i oczywiście przyjazną obsługę.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: