facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

naPowietrzAcz :)

Wakacje z POKiS-em na świeżym powietrzu

Wasze tegoroczne wakacyjne plany zostały odwołane, a głód koncertów nie daje Wam spokoju? Na szczęście już możemy wrócić i poczuć kulturę na nowo. W pierwszy weekend lipca startujemy z wakacyjnym programem spotkań kulturalnych na świeżym powietrzu. Będziemy spotykać się, co dwa tygodnie, przez całe wakacje. Koniecznością jest zachowanie zasad reżimu sanitarnego i ograniczenie ilości uczestników imprez plenerowych do 150 osób. W dniach 4-5 lipca, 18-19 lipca, 1-2 sierpnia, 15-16 sierpnia oraz 28-30 sierpnia, zapraszamy Was na wakacje w POKiS-ie w ramach cyklu „naPowietrzACZ KULTURY”. Udział w imprezie jest bezpłatny. Jakie są warunki uczestnictwa? Co będzie się działo?

Nadchodzące wakacje możecie spędzić na świeżym powietrzu razem z nami w POKiSie w ramach cyklu spotkań kulturalnych „naPowietrzACZ KULTURY”. W programie przewidziane m.in. warsztaty taneczne, spotkania z literaturą, zajęcia plastyczne, animacje filmowe dla dzieci, kino pod chmurką dla najmłodszych i dorosłych, a także pokazy i animacje czy tańce w kręgu. To wszystko przy dźwiękach różnorodnej muzyki, żeby zaspokoić Wasz koncertowy głód.

Będziemy spotykać się przez całe wakacje, co dwa tygodnie (4-5 lipca, 18-19 lipca, 1-2 sierpnia, 15-16 sierpnia oraz 28-30 sierpnia. Na terenie przy siedzibie POKiS-u ( boisko przy ul. Jakubowskiego 10) zapraszamy do kulturalnego i kreatywnego spędzania czasu na powietrzu. Aby zachęcić Was do powrotu do normalności postanowiliśmy, że udział w cyklu „naPowietrzACZ KULTURY” będzie bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w Wakacjach w POKiSem jest zastosowanie się do obecnie panujących zasad reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia jednocześnie będzie mogło przebywać maksymalnie 150 osób. Kolejne osoby na wejście będą musiały poczekać, aż odpowiednia ilość osób opuści teren. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dobrowolnego poddania się zmierzeniu temperatury, a także zapoznania się z regulaminem i wypełnieniem oraz przyniesieniem do naszego Ośrodka stosownych dokumentów - kart uczestnictwa znajdujących się na naszej stronie internetowej pokis.pl w zakładce COVID-19.

Co planujemy na pierwszy weekend lipca? W sobotę o godz. 18 zapraszamy wszystkich fanów muzyki elektronicznej na koncert zespołów KAMP! oraz BRODACZE LIVE ACT.  Po występach (ok. godz. 21) zaplanowaliśmy dla Was kino pod chmurką „SATURDAY NIGHT FEVER - maraton filmowy cz. 1”, gdzie motywem przewodnim będzie taniec. Niedzielny poranek będziecie mogli zacząć od śniadania w strefie gastronomicznej działającej na terenie naszego Ośrodka, a wasze dzieci od oglądania polskich filmów animowanych. W godzinach 12-15 przed sceną główną zapraszamy wszystkich bez względu na wiek na tańce w kręgu. W międzyczasie odbywać się będą animacje dla Waszych pociech, a także cyrkowe show na świeżym powietrzu. Również najmłodsi będą mogli spędzić ten czas kreatywnie podczas zajęć plastycznych, które będą odbywać się w grupach do 10 osób.  

Program oraz informacje o zaplanowanych niespodziankach na kolejne weekendy będziemy regularnie zamieszczać na naszej stronie pokis.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Już w pierwszy weekend lipca zapraszamy na pierwsze kulturalne spotkanie pod chmurką w ramach wydarzenia „naPowietrzACZ KULTURY - wakacje w POKiS” z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i ograniczenia liczby uczestników do 150 osób. Będziemy spotykać się, co dwa tygodnie przez całe wakacje. W dniach 4-5 lipca, 18-19 lipca, 1-2 sierpnia, 15-16 sierpnia oraz 28-30 sierpnia. Informacje o warunkach uczestnictwa oraz więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej pokis.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

 


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: