facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Muzyczne czwartki na płockiej Starówce

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w projekcie „Muzyczne czwartki na płockiej starówce” w ramach którego na małej scenie płockiej starówki odbędzie się dziewięć kameralnych koncertów w wykonaniu muzyków współpracujących z Płocką Orkiestrą Symfoniczną.

Koncertem inaugurującym cykl tych muzycznych wydarzeń będzie „Kwintet po wiedeńsku” w wykonaniu Kwintetu plenerowego Płockiej Orkiestry Symfonicznej, który odbędzie się 9 lipca br. o godz. 18.00 (mała scena na Placu Starego Rynku).

Artyści w składzie Paweł Majewski (skrzypce), Aleksandra Kelm (skrzypce), Anna Ćwiklińska (altówka), Zofia Zychla (wiolonczela) i Adam Wardziak (kontrabas) zaprezentują walce inspirowane twórczością Johanna Straussa m.in. Nad pięknym modrym Dunajem, Walc cesarki i Wiedeńska Krew (wybór walców) czy Franciszka Schuberta np. Król Olch.
Projekt „Muzyczne Czwartki na Płockiej Starówce” dofinansowany został ze środków Miasta Płock. Tegoroczna edycja projektu realizowana jest przy współpracy z Płocką Orkiestrą Symfoniczną, Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki oraz Agencją Rewitalizacji Starówki.

Harmonogram „Muzycznych Czwartków na Płockiej Starówce”

9 lipca – Kwintet po wiedeńsku
16 lipca – Adela Konop Trio
23 lipca – Flamenco Trio
30 lipca – Kwartet Fagotowy „Dąbrowscy&Agniesza”
6 sierpnia – Film Music Quartet
13 sierpnia – Wielbłądy Trio
20 sierpnia – Tourklezz
27 sierpnia – Letnie belcanto
3 września – Corona 19


Serdecznie zapraszamy do udziału !!!!

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONCERTACH REALIZOWANYCH PRZEZ PŁOCKĄ LOKALNĄ ORAGNIZACJĘ TURYSTYCZNĄ W RAMACH PROJEKTU PN.: MUZYCZNE CZWARTKI NA PŁOCKIEJ STARÓWCE - COVID19

 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W KONCERCIE REALIZWANYM W RAMACH PROJEKTU
PN.: MUZYCZNE CZWARTKI NA PŁOCKIEJ STARÓWCE (WYMAGANIA COVID-19)

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: