facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Krepsiaki

Skąd wziął się pomysł na nową restaurację?

Krepsiaki: Zachęceni pozytywnym odbiorem naszej Restauracji Antrykot przez płocczan postanowiliśmy  rozszerzyć ofertę lokali na Starówce proponując miejsce świeże i nietypowe.  Nowością są serwowane według amerykańskiej receptury puszyste i delikatne pancakes, które podbijają serca nie tylko najmłodszych. Szczególnie te z syropem klonowym :)

 

Co jeszcze znajdzie się w menu?

W menu znajdziecie także przygotowywane na wiele sposobów naleśniki wytrawne oraz w wersji na słodko. Wkrótce wprowadzimy także pozycje z innego rodzaju mąki, m.in. żytniej, czy bezglutenowej.

 

Co Was wyróżnia?

Naleśniki i pancake's świetnie komponują się ze świeżymi sokami owocowymi, warzywnymi lub owocowo-warzywnymi. Zdrowe i orzeźwiające koktajle wyciskamy tuż przed podaniem w najnowszej generacji urządzeniach. Świeże i stuprocentowe soki możecie skomponować według własnego życzenia z dostępnych owoców, warzyw i ziół. Dostępne są również w wersji take-away.

 

 

Gdzie znajduje się nowa naleśnikarnia?

Mieścimy się przy pl. Stary Rynek 9 (po dawnej Esterze). Do lokalu należy także duży i wygodny ogródek. Oferta Krepsiaków dostępna jest również z dostawą do domu lub firmy pod numerem 797488848.


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: