facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Kiermasz Wielkanocny

W dniach od 19 do 21 marca 2021 r.  zapraszamy Państwa na Kiermasz Wielkanocny do Płocka, na Plac Stary Rynek. Wystawcy z całego kraju oraz Litwy zaprezentują na nim wspaniałe produkty lokalne - wędliny, sery, pieczywo, słodycze, miody, a także przedmioty z ceramiki artystycznej i ręcznie robioną biżuterię. Nie zabraknie rękodzieła wielkanocnego w postaci kolorowych palm, koszyczków i ozdób.

Kiermasz Wielkanocny, który rozpocznie się już w najbliższy piątek i potrwa cały weekend zwiastuje rychłe nadejście świąt. Podczas niego wytwórcy, producenci i sprzedawcy przedstawią różnorodność produktów lokalnych, tradycyjnych i regionalnych. Kiermasz Wielkanocny zapełni się stoiskami z pięknym, wielkanocnym rękodziełem, a także z ceramiką artystyczną, ręcznie wykonaną biżuterią oraz ubraniami dla dzieci i dodatkami typu handmade. W ofercie znajdą się także produkty podhalańskie oraz pyszne wyroby spożywcze, takie jak swojskie wędliny, miody z własnej pasieki, pieczywo, wiele odmian serów, a także domowej roboty słodycze – chałwa i lizaki.

 

Dla mieszkańców Płocka to doskonała okazja do tego, aby spróbować smakołyków z różnych regionów Polski, zaopatrzyć się w ulubione produkty lokalne oraz zakupić wielkanocne ozdoby.

Kiermasz trwał będzie w godzinach:

* piątek 10-18

* sobota 9-18

* niedziela 9-18

W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie wziąć udział w kiermaszu.

Serdecznie zapraszamy na Plac Starego Rynku!


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: