facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

For You Prestige

Tumska 10 to adres , który powinny poznać wszystkie interesujące się modą kobiety. Mieści się tam bowiem  butik For You Prestige z oryginalną, topową damską odzieżą.

Sklep powstał z misją stworzenia miejsca przyjaznego dla kobiet, którym nie jest wszystko jedno w co ubierają się każdego dnia.  To miejsce, w  którym każda z klientek może liczyć na wyjątkową obsługę i przyjazne,  profesjonalne porady  przesympatycznej menadżerki salonu – Pani Moniki.

Firma na rynku istnieje już 13 lat. Została stworzona z pasją i dbałością o klienta, dla kobiet które cenią sobie wygodę, wyjątkowość, szyk i klasę. Znajdziecie  tu drogie Panie mnóstwo inspiracji modowych oraz pomysły na udane stylizacje dla kobiet w każdym wieku.

-  Nasze wyjątkowe produkty są efektem pasji do obowiązujących trendów w modzie i zaangażowania w jakość oraz styl. W swojej kolekcji prezentujemy krótkie serie, jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży głównie z Włoch. Wyjątkowo dbamy o różnorodność,  zawsze pamiętając o tym, że każda z nas kobiet jest inna i wyjątkowa   – mówi Pani Monika.

Oferta butiku For You Prestige jest bogata pod względem stylów, znajdziecie tu Drogie Panie szeroki wybór asortymentów od eleganckich sukienek  po tradycyjną i ponadczasową dzianinę czy jeansy. Oprócz odzieży, butik proponuje swoim Klientkom także obuwie, galanterie skórzaną i dodatki np. biżuterię.

Dlaczego akurat Tumska  -  zapytaliśmy Panią Monikę?

-  Odpowiedź jest oczywista! Każdy płocczanin i ,nie tylko, wie gdzie jest Tumska! Sądzimy, że jest to powracająca do życia część Płocka. Prestiżowa, unikalna i z dobrymi tradycjami. Podobnie jak nasz butik. Chcemy być kolejnym elementem, przywracającym świetność tej ulicy. Chcemy być powodem dla którego klienci ponownie tu wrócą! Obserwujemy pozytywne trendy ożywienia Tumskiej, którym sprzyjają podejmowane przez Agencję Rewitalizacji Starówki działania marketingowe  np. konkurs „Najpiękniejsza Tumska choinka”, który odbywał się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Z wielką przyjemnością braliśmy w nim udział, licząc na swój wkład w promocję ulicy i powrót klientów na ulicę Tumską – niegdysiejszą Królową Zakupów.

Jeżeli Wy Drogie Czytelniczki także kochacie modę,  zapewniamy, że w bogatym asortymencie For You Prestige każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niebanalną ofertą płockiego butiku na Tumskiej 10. Salon jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 a także w soboty od godziny 10:00 do 14:00.


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: