facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Coś dla Pań - BY O LA LA

Ta znana polska marka powstała w lutym 2013 roku. Laureatka Statuetki przyznawanej przez Moda & Styl dla najlepszej polskiej marki odzieżowej.  Dotychczas otworzyła już ok. 50 sklepów partnerskich w całym kraju i nadal  sukcesywnie umacnia swą pozycję na rynku odzieżowym.    

Powstała z miłości do piękna, z marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego i swojego.

- BY O LA LA  zainspirowana została potrzebami nowoczesnych, aktywnych kobiet, świadomie dbających o swój wygląd – wyjaśnia nam  właścicielka płockiego salonu.                              

Odzwierciedleniem miłości do kobiet i szerzenia dobrego samopoczucia jest produkt powstały z najwyższej  jakości materiałów. Proste formy, dbałość o szczegóły oraz styl indywidualnej, nieformalnej elegancji.

-  BY  O  LA  LA  to styl życia – kontynuuje właścicielka – Tworzymy dla kobiet,  by każda z naszych klientek czuła się u nas wyjątkowo, bo każda z nas jest wyjątkowa.

Kolekcje marki tworzone są z niezwykłą starannością i pasją. Firma ceni sobie modę  połączoną z wygodą. Fasony są młodzieżowe i kobiece, ubrania proste, ale bardzo wyraziste. Kroje, najwyższa jakość wykonania oraz harmonijne łączenie najnowszych trendów z elementami modowej klasyki, oryginalne wzory oraz najmodniejsze kolory sezonu – to wszystko sprawia, że oferta BY  O  LA  LA  jest popularna i wybierana przez kobiety w całej Polsce.

A dlaczego ulica Tumska została wybrana na siedzibę Waszego sklepu? – pytamy.

 - Ulica Tumska stanowi centrum Płocka, które kiedyś wraz z całą starówką oraz okolicznymi ulicami było miejscem, gdzie koncentrował się handel i usługi. Ulica Tumska tętniła kiedyś życiem i była sercem naszego miasta. Każdego dnia wypełniała się mieszkańcami Płocka i gośćmi z bliższych i dalszych okolic. Przed podjęciem decyzji o wyborze lokalu na siedzibę  BY O LA LA  zaobserwowaliśmy pewien pozytywny trent, iż Tumska powoli odzyskuje szansę na zainteresowanie klientów.  Wprowadzając naszą markę na ulicę Tumską widzimy, że płocczanie wracają na nią już dziś i że odzyska ona swoje dawne znaczenie i sympatię płocczan. Już dziś zlokalizowały się na niej liczne butiki odzieżowe (i nie tylko) i my razem z marką BY O LA LA postanowiliśmy do nich dołączyć. Chcemy razem z naszymi Klientkami odbudowywać jej rolę jako głównego deptaku i serca miasta. Mamy też nadzieję, że za naszym przykładem na ulicę Tumską powrócą też inni kupcy i kupujący by razem z nami odtworzyć jej dawną handlowo – usługową rolę i pełną życia atmosferę – uzasadnia wybór lokalizacji nasza rozmówczyni.

Nie pozostaje nam nic innego, jak potwierdzić argumenty Pani Anity i opinię o  handlowo-usługowym potencjale Tumskiej i Starówki.

Drogie Panie zapraszamy do salonu BY O LA LA ul. Tumska 7. Każda z Pań znajdzie tam coś dla siebie, na każdą okazję:  na wieczorową kolację, na spacer, na herbatkę u znajomych. Zapewne „wpadną Wam w oko” ubrania oryginalne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, w pełnej gamie kolorów.

Już wkrótce Walentynki. Salon przygotowuje dla swoich Klientek okazjonalne niespodzianki.

Drogie Panie, podarujmy sobie odrobinę luksusu.


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: