facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

Browar&Restauracja Tumska 13

Nowo otwierane restauracje na Starówce wydają się być czytelnym sygnałem i dowodem na zapowiadający się renesans tej, do niedawna nieco zapomnianej przez płocczan, handlowo-usługowej części naszego miasta. W grudniu  ”Piccantino” na Synagogalnej, wcześniej Caffe & Bistro, Manufaktura Czekolady czy Słodko-Zakręcone to niezaprzeczalnie dobry prognostyk oraz szansa na ożywienie i powrót Tumskiej i Starówki do „gry o klienta”.

Czy kojarzycie Drodzy Czytelnicy adres Tumska 13? Tak, to właśnie tam przez wiele lat znajdowały się restauracje  MR Smarty's czy nieodżałowany Sphinx a ostatnio sklep Tiger. Teraz w tym miejscu, kilka dni temu otwarty został nowy lokal Browar&Restauracja TUMSKA13.

Założyli go znani w Płocku restauratorzy, którzy od lat, na płockiej Starówce, prowadzą z powodzeniem inne znane marki: restaurację Antrykot oraz naleśnikarnię Krepsiaki.

„Dzięki nowoczesnej aranżacji, przy współudziale płockiej stolarni artystycznej HardWoodDesign  udało nam się stworzyć przytulne, industrialne wnętrze,  w którym każdy będzie czuł się komfortowo.  Wykorzystując duże doświadczenie w branży gastronomicznej  oraz dzięki znakomitym kucharzom chcemy, aby nasi goście wracali do nas w poszukiwaniu nowych smaków” - zachęca Pani Joanna Wysocka-Masajada, menadżer ds. marketingu lokali,

W ofercie nowej restauracji znajdują się śniadania, popołudniowe lunch'e, dania główne, makarony, burgery, pizza, zupy, sałatki, desery. Tumska 13 będzie też doskonałą  propozycją zarówno na spotkanie biznesowe, przyjęcie rodzinne, jak i romantyczną kolację, czy wieczorne spotkanie "przy piwku". Oprócz oferty stricte gastronomicznej planowane są także ciekawe wydarzenia kulturalno-muzyczne.

A propos piwa – „Zamierzamy serwować gościom nasze rzemieślnicze piwa z Tumskiej 13. Na nie jednak trzeba troszeczkę poczekać.. Do ich realizacji  będziemy wykorzystywać najlepsze lokalne i zagraniczne składniki, planujemy także poszukiwać nowatorskich receptur. Pojawi się u nas między innymi piwo z wędzonego słodu, z owoców leśnych, czy też z dodatkiem miodu i imbiru. A tymczasem będziemy proponować naszym gościom piwa produkowane wg naszych receptur”  - zachęca Piwowar browaru.

Niezaprzeczalnym atutem tego miejsca jest także duży, nowy parking dla samochodów, znajdujący się na tyłach lokalu, z którego mogą skorzystać także goście restauracji.

W imieniu Browaru&Restauracji TUMSKA13 zapraszamy Państwa do nowego lokalu, a płockim przedsiębiorcom życzymy powodzenia.


TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: