facebook/TumskaNova twitter/TumskaNova

"Jeszcze będzie przepięknie,

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Prezydent Andrzej Nowakowski, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży, postanowili zatem rozweselić nasze miasto i zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Nagrodzone prace przyozdobią słupy ogłoszeniowe POKiS-u.
Nośniki z kolorowymi pracami dzieci i młodzieży wniosą nieco radości i nadziei.

Jak widzisz funkcjonowanie świata w nowej rzeczywistości? Jak wyobrażasz sobie odnowienie relacji międzyludzkich po okresie izolacji? Swoją pracę możesz wykonać w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej, graficznej lub mieszanej, ale warunek jest jeden – musi być kolorowo i wesoło!

- Celem konkursu jest rozbudzenie aktywności twórczej oraz rozwijanie kreatywności, wrażliwości oraz wyobraźni plastycznej uczestników konkursu – mówi Justyna Ceglińska z Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży. - Konkurs jest dedykowany dzieciom i młodzieży w wieku od 5 do 19 lat. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę. Przy wyborze zwycięskich prac będziemy się kierować zgodnością pracy z tematem, jakością wykonania pracy i oczywiście oryginalnością i pomysłowością. Prace można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Jakubowskiego 10). Do pracy należy dołączyć oświadczenia (wzór oświadczenia znajduje się w załączniku do regulaminu) o zgodzie na udział w konkursie oraz na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika. Na zgłoszenia czekamy do 20 maja.

Oprócz ekspozycji prac na słupach ogłoszeniowych, zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe od partnerów i przyjaciół POKiS oraz vouchery na nasze imprezy. Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe będą prezentowane również na wystawie pokonkursowej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS zlokalizowanej w galerii handlowej Atrium Mosty.
 
dostępny regulamin oraz wszelkie szczegóły.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału! 
TumskaNova

TUMSKA NOVA

Na skróty: